ME 2012 Buggy 1/8IC A jde do finále

Igor Vlahovič


„Je pátek odpoledne a v rakouském Fehringu skončily kvalifikace. Každý účastník měl celkem pět pětiminutových pokusů z nichž tři nejlepší se započítávali. A našim reprezentantům se nedařilo tak, jak by si představovali: Martin Bayer je po kvalifikacích osmnáctý a pojede 1/4 finále B z prvního místa, Jiří Mára 37. a pojede 1/8 finále A z třetího místa, Aleš Bayer 48. a pojede 1/8 finále B z osmého místa, další naši borci jsou hluboko v poli poražených a nižší finálovky neslibují veliký posun v konečné výsledovce.
Copak máme v Česku tak nízkou úroveň kvality závodů resp. závodníků nebo jejich techniky? V čem nás zbytek Evropy tak válcuje? Je to mazání pneumatik, nebo nějaká nová technická finesa? Snad jde jen o kopec smůly, v každém případě máme se nad čím zamýšlet…
Do finálovek držíme palce všem, ať to dopadne co nejlépe!“

Tento text najdete na stránkách klubu ARC Slavkov.

Online výsledky můžete sledovat na MyRCM.

Online reportáž běží od začátku závodu na Neobuggy.net. Zde nechybí foto a video.

Držme tedy palce našim jezdcům ve finále a snad se našemu Martinovi Bayerovi bude nakonec dařit. Výsledky závodu zde budou doplněny. Po jeho skončení.

 

A zde máte výsledky závodu. Darren Bloomfiled se stal Mistrem Evropy. Z našich uspěl nejlépe Martin Bayer na osmém místě. Jiný zástupce naší země se do A finále nekvalifikoval.

""

Zdroj výsledků: neobuggy.net