Pokec k sezóně MČR RCAČR 2013 kat. Electric Buggy 1:10

Luděk Szostek


Chtěl jsem do nadpisu napsat něco jako slovo předsedy, nebo seznámení s MČR a jiné , ale pokec ke mně sedí zkrátka lépe.

To, že Mistrovství České Republiky by mnělo být pro vás takový závodní svátek , že je na takových závodech super atmosféra, že si tam každý najde soupeře, tak o tom už psal kolega, předseda sekce onroad Zdeněk Beneš. A já to opisovat nebudu.

Tím pádem mi stačí napsat termíny a je to. Jako před každým pořádným závodem by měl být Warmup – 15.6. , samotné Mistrovství České Republiky se pak pojede 10.-11.8. ve Svitavách.

Zimní závod Mistrovství České Republiky se pojede v Bílovci v krásné a velké hale školy J.A. Komenského s možností noclehu na jejich lehátkách s luxusním bufetem atd. Termín této akce ještě ladíme s majitelem haly. I tady bude Warmup a to první víkend v listopadu, závod MČR bude dvoudenní  koncem listopadu nebo začátkem prosince, v hale se hrají turnaje a termíny budou vědět až v srpnu.

Vlastně největší změnou pro vás je to, že se oba závody mistrovství bodují jako klasický seriál a až v listopadu budeme znát jednoho Mistra ČR. Je to proto, že tu byl lení mistr a zimní mistr a je malinko přemistrováno. To se týká licencovaných kategorií (2WD-4WD buggy)pravidla http://www.rcacr.cz/pravidla/ . Ostatní kategorie,Truck, SC, Mikro,Offroad 1:8  jsou bez nutnosti vlastnit licenci, tím pádem se pojede o neoficiálního mistra. Samozřejmě Mikro se pojede jen v hale a Offroad 1:8 jen venku ve Svitavách jak při Warmupu tak i při MČR.

Dotazy pište do diskuse http://www.rcteamrychvald.cz/diskuse/4-zavody/3667-mr-2013.html#3667

Vážení přátelé tak jsem se vykecal, bude mi ctí pro vás připravit určitě super závodní víkendy, tak nashle na závodech.

Luděk Szostek

předseda sekce e-buggy 1:10