Mezinárodní setkání modelů Mini Cooper

Ing Jan Pechman


RC Autoklub Velká Hleďsebe (u Mariánských Lázní) zve všechny fandy a majitele RC Modelů MINI COOPER všech variant a měřítek na 1. mezinárodní setkání těchto modelů, které se bude konat 10.července 2010 v rámci 6. srazu MINI v pivovaru 2010. Zájem zúčastěných na loňském srazu vyvolal u organizátora srazů MINI v pivovaru, vrchního sládka a velkého fandy MINI, celou řadu změn. Letos poprvé bude setkání MINI samostatnou akcí a nebude již součástí MS v koulení pivovarských sudů.

Vzájemný zájem modelářů a vlastníků „velkých„ MINI přivedl oba hlavní organizátory k myšlence uspořádat společnou samostatnou akci.

Organizátoři akce připravili pro malé i velké MINI celou řadu vložených soutěží (takových aby nedošlo k poškození modelů).

Velké MINI budou mít vlastní navigační soutěž po okolí, kdy na závěr prověří i svoji zručnost se zapůjčeným klubovým modelem v jízdě zručnosti (na základě ohlasu z loňska). Pro modeláře bude připravena také jízda zručnosti, soutěž krásy a další. Bližší informace budou u organizátora akce. Pro případné zájemce je možno zajistit ubytování dle dohody.

Kontakt: e-mail: info@rcavh.cz, RC Autoklub Velká Hleďsebe.