Služby portálu Masters.cz

Online repotáž

Záznam vaší modelářské akce

Před nástupem moderního a rychlého internetu jsem byl jeden z prvních, který nabídl RC klubům možnost online reportáže. Celá věc spočívala v tom, že jsem z průběhu celého dne posílal v krátkých časových intervalech informace z místa dění včetně fotodokumentace. V průběhu dne jsme točil i záběry na kameru a potom proběhl video střih z akce.

Dnešní doba pokročila a RC kluby mají většinou své online webové kamery a jsou schopny přenášet živě přenos ze závodu. Ale pokud by byl zájem o dokumentaci vaší akce, mohu po dohodě tuto akci podrobně zdokumentovat, zpracovat foto, video k vašemu pozdějšímu použití. Příkladem mohou být následující akce:

  • sraz modelářů RC aut, dronů či letadel
  • dokumentace závodní akce ve výše uvedené oblasti
  • dokumentace jakékoliv akce i mimo tuto oblast

K dokumentaci mám k dispozici akční kameru DJI Action 2, drony DJI Mini 3 Pro, DJI Avata. Vše jsem schopen dávat do éteru na místě díky rychlému internetovému připojení (5G modem k dispozici v telefonu) a jsem samozřejmě mobilní (DELL Inspiron 14´). Dle potřeby jsem schopen vytvořit video i přímo na místě.

I zde je vše na osobní dohodě. Cena dohodou.

Individuální školení dronů

Tuto službu jsem se rozhodl nabízet po vlastní zkušenosti, kdy se na mě obrátilo několik zájemců, zda bych jim nevysvětlil základy létání s drony. Počínaje seznámením s letovou aplikací, základním ovládáním dronu včetně základních předpisů. Jelikož se předpisy neustále mění, musí se tomu potom přizpůsobit osvěta.

Mohu samozřejmě vysvětlit i let s RC modelem letadla. Ale zde je situace poněkud složitější, protože letadlo neletí ihned samo, pokud není vybaveno autopilotem.

V současné době musí každý, kdo má dron nebo RC model letadla těžší jak 250g a nebo toto zařízení je do 250g, ale nese záznamové zařízení (vyjma hraček takto označených), mít platnou registraci a složenou zkoušku pilota.

Skladba školení se přizpůsobí vašim potřebám, časově to není omezeno a náplň vypadá následovně:

  • informace ohledně registrace dronu / RC modelu letadla včetně online kurzu a co je potřeba
  • seznámení s letovou aplikací DJI FLY / DJI GO4 / Litchi
  • praktická ukázka letu s dronem / RC letadlem a na co si dávat pozor
  • ukázka základních funkcí dronu

Ze všeho lze udělat záznam na pozdější přehrávání v terénu. Vyzkoušeno a funguje to. Na všem se dá osobně dohodnout.

V mém případě se vždy bude jednat o individuální akci. Cena dohodou.

Prezentace RC modelů

Nabízím pro zájemce prezentaci aktuálně provozovaných RC modelů. Některé z nich si lze i pod dozorem vyzkoušet. Nabídka se může časem měnit, ale vždy je k dispozici model RC auta, dron a RC letadlo.

Co lze vyzkoušet osobně?

– RC model auta

– dron včetně FPV brýlí

V předešlé době jsem prováděl ukázky RC modelů pro mateřskou školku Sluníčko, dále pak podporuji touto cestou Dětský dům Dagmar. Dále jsem spolupracoval s Masarykovým okruhem Brno, kde jsem taktéž pro veřejnost předváděl své RC modely.

Zde je vše na osobní domluvě.

 

Máte zájem o naše služby?

Kontaktní formulář