MČR Elektric Bugyy – halové závody 2011/2012

Vladimír Šulc


RCAČR společně s pořadatelem RCA Třebíč si Vás dovolují pozvat na zimní halové závody Mistrovství ČR RCAČR 2011 – Electric Buggy, které se konají dne 26.11.2011 ve sportovní hale SPORT-V-HOTELu v Hrotovicích u Třebíče.

Další podrobné informace najdete na stránkách RC AČR v sekci Electric buggy.

V kategorii OSTATNÍ naší sekce ELECTRIC BUGGY naleznete ke stažení pozvánku na letošní zimní závody Mistrovství ČR RCAČR 2011 – Electric Buggy, které se konají dne 26.11.2011 ve sportovní hale SPORT-V-HOTELu v Hrotovicích u Třebíře. Tato pozvánka je ve formátu PDF. K jejímu zobrazení je nutné mít na vašem počítači nainstalován program ADOBE Acrobat Reader (je zdarma ke stažení na www.adobe.cz)
Pořadatelem závodů je RCAČR ve spolupráci s klubem RC Autoklub Třebíč. Závody se konají v kategoriích Buggy 2WD a Buggy 4WD.
V případě zájmu více jezdců v kategoriích Truck a SCT nabízí pořadatel možnost konání OPEN závodu i pro tyto kategorie. Tento zájem je nutné prezentovat písemně a to e-mailem na adresu zc.ynlov@adalv.clusi

Přihlášky:
Přihlášky k závodům naleznete v kategorii PŘIHLÁŠKY v naší sekci ELECTRIC BUGGY. Stačí si zvolit tu správnou kategorii a vyplnit jednoduchý elektronický formulář. Jiný způsob přihlášení NENÍ MOŽNÝ A NEBUDE AKCEPTOVÁN !!!!!!!!!!

Pravidla MČR RCAČR 2011 – Electric Buggy:
Pravidla pro tyto závody se řídí dle Všeobecných pravidel RCAČR „A“ 2011 a sekčních pravidel Electric Buggy „B“ a „C“ 2011, která naleznete v hlavním menu internetových stránek RCAČR – PRAVIDLA

Vyhlašování vítězů:
kategorie 4WD: 1.-3. místo senior, 1.-3. místo junior
kategorie 2WD: 1.-3. místo senior, 1.-3. místo junior

Občerstvení:
Možnost občerstvení je v místě konání závodu.
Hygienické zázemí:
Hygienické zázemí je zajištěno v místě konání závodů.

Ubytování:
Ubytování je možné si zajistit přímo ve SPORT-V-HOTELU (http://www.hotel-hrotovice.cz/) nebo v řadě penzionů a hotelů v nedaleké Třebíči..

V případě dotazů k tomuto závodu můžete volat na tel.č. 737203511, případně psát na e-mail sulc.vlada@volny.czii