Ajgor´s site – naprosté začátky současného redaktora

Igor Vlahovič


„Vážení přátelé, moji drazí příznivci a čtenáři těchto stránek,

vzhledem k tomu, že jsem dostal nabídku v podobě možnosti stát se redaktorem serveru MASTERS CZ, budu nyní více zaneprázdněn správou tohoto serveru. Proto od data 28.1.2008 již veškeré články, novinky, tech informace apod. budou presentovány přímo na MASTERS CZ.

Tyto stránky zůstanou zachovány, takže veškeré informace do data 28.1.2008 naleznete ZDE. Pokud bude přece jen provedena nějaká aktualizace na těchto stránkách, budete o tom informování v krátkých zprávách na serveru MASTERS CZ.

„Tímto okamžikem se můj zájem o RC problematiku nezměnil. Právě naopak – vše dostalo nový směr a já se ujistil v jedné jediné věci: že jsem to doposud nedělal nadarmo.“

 

Tak těmito slovy začínala původní úvodní stránka současného redaktora tohoto portálu, tedy mé maličkosti.

Web vznikl v roce 2003 a postupně se plnil získanými zkušenostmi, krátkými reproty za závodů. které jsem začal jezdit.

Tato stránka, která se jmenovala Ajgor´s site mne napadla v souvislosti s připravovaným článkem pro časopis RC Cars, kde shrnu svoji dosavadní RC modelářskou kariéru, která tímto rokem dosáhla délky 10ti let !!! Neskutečné, jak ta doba běží.

Kdo chce poznat moje začátky ježdění a reportování, může navštívit tento link. Navíc jsem do levého reklamního sloupce umístil trvalý baner.

Je s podivem, že tyto stránky jsou ještě funkční a zřejmě na ně ještě někdo narazí.

Já je osobně považuji za historickou vzpomínku a když to srovnám s úrovní dnešního portálu Masters.cz, rozdíly v úrovni jsou opravdu velké.

I když i na ajgor´s site byly k dispozici tipy a rady včetně závodních reportů, dnes se to vyvíjí zcela jinak. Ale něco málo se tam najde, co právě zde ne. Může se to stát. A tak začátečníci mohou něco načerpat i tam.

Člověk se však učí celý život a i nyní je stále prostor pro zlepšování.

Takže kdo máte chuť poznat mé začátky do doby převzetí portálu Masters.cz, máte možnost nahlédnout do mé historie.