Termíny závodů JKCarsteam Skřipov

Fanánek Stodola


Termíny závodů JKCarsteam Skřipov:

sobota 17.5.2014, sobota 7.6., neděle 29.6., sobota 19.7.,  sobota 6.9., sobota 27.9.

dvoudenní závod 9. – 10.8. dvoudenní RChobbyracing

kategorie: 1:8 IC Buggy 4WD

1:E buggy, E-Truggy, E-MT

1:8, 1:10IC Monster Truck

1:10 elektro 4WD

1:10 elektro 2WD

1:10 (SC) Short Course 2WD/4WD

 

bližší info na stránkách pořadatele: www.jkcarsteam.com

 

Komentář k Fanánkovému videu:

 

Do Skřipova jsme jeli jen my dva s Fanánkem. Tréninkové jízdy byly plánovány na sobotu 26.4., ale pro deštivé počasí je pořadatel přeložil na neděli. Ta byla ohledně počasí perfektní. Svítilo nám i sluníčko, někteří byli jen v kraťasech a tričkách.

Po příjezdu jsme se přivítali se známými a postavili stan. Při pohledu na trať jsme zjistili, že doznala značných změn a trať se prodloužila. Potrénovat přijel i Tonda Hybler se synem Jakubem, který chodí do mateřské školy. Jakub jezdí s elektrou 1:8 Serpent-Cobra. V zimě trénoval s námi v pozděchovské tělocvičně a šlo mu to. Tady rovněž.

Já jsem šla jezdit s desetinou 4wd, měla jsem 2 baterky, takže jsem mohla nabíjet a jezdit do sytosti. Měla jsem obavy z nové dřevěné klopenky, ale dá se dobře zvládnout.

Fanánek ještě domontovával buggynu, když byl hotov, šli jsme na to. Dělala jsem mu mechanika. Na Losině měl namontovánu kameru GoPro, takže je ve videu vidět i trať z auta. Místo rovinky pod ampajrem jsou tři skoky za sebou, někteří osmičkáři i Fany je skákali najednou.

Odpoledne jsme jeli i měřenou jízdu. Po skončení jízd jsme besedovali se skřipovskými kluky ohledně tratě, „taxis“ je potřeba trochu upravit.

O to pořadateli šlo, zkonzultovat novou trať a případně opravit nějaké nesjízdné úseky.

Domů jsme se vrátili kolem osmé večer spokojeni s pocitem dobře prožitého závodnického dne. Velký dík patří pořadateli, s ostatními jsme se shodli, že tento tréninkový den by se mohl opakovat.