FlyLusive a možnost letu v modré zóně DJI

Igor Vlahovič

Nově založená společnost FlyLusive mi nabída spolupráci v oblasti testování repasovaných dronů se zárukou. Proto mi poslala repasovaný dron DJI Mini 3 Pro (kde se měnil gimbal) a já ho budu nyní používat a zjistím přesně jeho funkčnost.

Právě zde máte možnost zakoupit dron s roční zárukou za přijatelnou částku a s bonusem navíc. V případě zakoupení repasovaného dronu společně s trváním záruky obdržíte (v případě zájmu) licenci FlyLusive, která vám odemkne modré DJI zóny a výškový limit. Více informací naleznete v následujícím videu a posléze lze pro podrobnější informace konatovat přímo společnost.

POZOR!

S ohledem na možnost letu v modrých zónách DJI (včetně červených zón) a s ohledem na možnost zvýšení výkového limitu je nutné létat v souladu s legislativou daného státu, kde bude dron provozován. Pokud chcete létat drony od společnosti FlyLusive, musíte se proukázat identitou občana a v případě ČR potom složením testu pilota, který vás opravňuje k pilotáži dronů a modelů letadel. Majitel dronu je odpovědný za prováděné lety ve vybraných oblastech.

Možnost kontaktu a dotazů: https://discord.com/invite/4WhpRqWXar?fbclid=IwAR0n_64tMQWaAD7T1uxKIkakopJsYb4WnA0OLIQsSrMoMN-lDevObEfOzgk

Kontakt FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100093984008663

Prozatím jsem provedl s DJI Mini 3 Pro tyto testy:

Zde je ukázka záznamů pořízených repasovaným dronem DJI Mini 3 Pro: