MR Cup velké finále

Igor Vlahovič

Letošní největší závod MRcupu se blížíííí …

Opět by to měla být největší akce letošního roku pro MRcup a s tím i k tomuto závodu přistupujeme. Otázek před závodem je hodně, ale zkusím to nějak shrnout v tomto příspěvku …

Vjezd a parkování u dráhy v Blansku …

V tomto se Pavel – místní klub snaží posunout každým dnem k nějakému rozumnému závěru a nebo aspoň k nějakému kompromisu, aby to jezdce ovlivnilo minimálně. Aktuálně Pavel běhá z kanclu do kanclu a bude mít schůzky se starosty Blanska. Dle informací musíme vydržet do středy kdy by mělo být nějaké oficiálnější vyjádření z těchto jednání.

Program závodu sobota až neděle …

Ano, program závodu jsme natáhly na dva dny a to s jasným cílem. V sobotu bude trénink dopoledne a odpoledne volný závod dle pravidel MRcupu o šampus v každé kategorii. Systém závodu – startování bude ovšem jiný než jste zvyklí. Můžete se těšit na minimálně 5 jízd. Takže od tří hodin v sobotu bych doporučil být na místě. Bude to velmi zajímavé už v sobotu odpoledne.

Překvapení závodu v rámci jubilejní sezóny …

Překvapeních bude hned několik, ale zatím můžu říct, že velmi pěkné překvapení má pro jezdce i místní klub Rc Blansko, který bude slavit 25let dráhy. Za MRcup mohu jen naznačit, že bude zase něco k jídlu, ale nebude to z grilu.

Tombola k výročí šampionátu …

I tentokrát se můžete těšit na tombolu, která pro tento závod bude asi největší, jakou jsme kdy měly. Ve středu prezentuji vše co se povedlo sehnat-domluvit. Je toho opravdu hodně a pokud někdo má ještě chuť nějak tuto stránku závodu podpořit budeme jen a jen rádi.

Závěrem můžu říct jen, že se na Vás těšíme a držte Pavlovi palce ať jednání dopadnou dobře a bude to opět skvělý víkend v Blansku …

Přihlášky v odkazu:

https://www.myrcm.ch/myrcm/main?hId[1]=bkg&dId[E]=72532&pLa=en

Startovní listina:

https://www.myrcm.ch/myrcm/main?hId[1]=bkg&dId[E]=72532&dLt=reg&pLa=en&lType=rList