Spuštěn nový Masters portál

Igor Vlahovič

Díky společnosti smartwear.sk, která sponzorovala vytvoření nového designu této stránky s dlouholetou historií, dnešním dnem přecházím do nové etapy existence portálu Masters. Smartwear.sk byla od začátku sponzorem tohoto projektu včetně grafického návrhu pro můj kanál Youtube. To co se zdálo nemožné se stává skutečností.

Společnost webbaker.sk navrhla design barevně navazující na původní stránku. A dokázala převést 95% článků na nový portál. Články do dnešního dne jsou sice nezařazené do kategorií, ale to není důležité. Pomocí interního vyhledávače zadáte výraz, který hledáte. A pokud tam bude příspěvek s hledaným obsahem, zobrazí se vám. Všechny nové články už budou zařazovány do jednotlivých kategorií a ty pak najdete pod příslušným odkazem. Nyní tam tedy nebude nic kromě několika zařazených článků.

Podařilo se přetáhnout i autory. Tzn. stále můžete zasílat své články a já vám je pod vaším jménem zveřejním.

Na této stránce dříve bývaly výhradně RC modely aut a vše kolem toho spojené. Dnešní doba pokročila a moje aktivita se rozrostla na oblast RC modelů letadel a dronů. Mám možnost testovat drony od DJI díky smartwear.sk a občas mám možnost zalétnout nový model letadla. Ovšem stále rád zavítám na závody RC aut (například MR Cup), kde provedu online reportáž z dané akce a rád se potkám se starými přáteli. Ovšem v dnešní digitální době není problém pro RC kluby instalovat online webkamery a přenášet živě závod na jakoukoliv platformu formou streamu. Takže to co jsem začal před několika lety a bylo vyhledáváno, dnes už není v kurzu.

Stránka se bude ještě lehce dolaďovat, ale jinak už je plně funkční a věřím, že přispěje ke zvýšení návštěvnosti do budoucna. Navíc zachování celé historie článků je zde stále co nabídnout.

Ještě se změnilo barevné schéma pro kanál YT do červeno-černé barvy, aby to ladilo s designem této stránky. Ale to jsou již detaily.