Volný závod Louka u Litvínova – report

Petr Semsch


<p>
Dne 25.9 2010 jsme se sešli na nově otevřené dráze v Louce u Litvínova k prvnímu volnému závodu pořádaném RC buggy klubem Litvínov.
</p>
<p>
Bohužel už od ranních hodin <!– separe –>nám nepřálo počasí, přesto dorazilo pár nadšenců a nakonec jsme se dohodly závod uskutečnit.
</p>
<p>
Dorazilo celkem 5 jezdců buggy a 4 jezdci truggy, bohužel malá účast zapříčiněná počasím byla sice malým zklamáním, ale přesto jsme si závod užili. Dorazilo i pár diváku a závod mohl začít.
První rozjížďky byli celkem bez problémů a bez deště, bohužel první smůlu měl Kamil Rečinský, kterému nedovolila závada na vysílačce pokračovat v závodě a bohužel jsme přišli o jednoho jezde v kategorii Buggy, přesto zůstal až do konce závodů a zhostil se role nahazovače po celou dobu i v takto nevlídném počasí , tímto mu chci poděkovat za celý náš klub.
Další rozjížďky byli už za deště, díky počasí se hromadily závady na modelech a více se opravovalo, než jezdilo, přesto nechyběla dobrá nálada a pohoda.
</p>
<p>
Závod byl vypsán na 4 rozjížďky 1 finálovou jízdu.
</p>
<p>
Výsledky buggy:
</p>
<p>
1. místo: Bilek Roman
</p>
<p>
2. místo: Kuřic Radek
</p>
<p>
Výsledky truggy:
</p>
<p>
1. místo: Mareček Pavel
</p>
<p>
2. místo: Semsch Petr
</p>
<p>
3. místo: Jarolím Jakub
</p>
<p>
Musím poděkovat všem za pěkné, i když mokré závody a těšíme se na další setkání při dalších závodech na naší dráze. Poděkování patří i Frantovi Plecačovi za časomíru a vedení závodu.
</p>
<p>
Fotogalerii z této akce najdete na našich <a href=“http://www.hyper.estranky.cz/fotoalbum/nase-ucast-na-zavodech/zavody_25_9_2010″ target=“_blank“>stránkách</a>.
</p>