Rebels Race Trutnov a Praha 2016/2017

Zdeněk Beneš


Jsme moc rádi, že vám i letos budeme moci připravit závody REBELS RACE jak v naší tradiční hale v Trutnově, tak i v luxusním prostředí haly VŠE Na Třebešíně v centru Prahy. Závody děláme pro radost – vaši i naši. Členové Team Rebels jsou ve velké míře snílci, co si pořádáním závodů plní své sny a na každý závod se vždy moc těšíme, i když je to pokaždé slušná fuška. Když ale vidíme úsměv na tváři vás – našich závodníků a víme, že jste si s námi den užili, je to ten nejlepší boost a mazání, které nás a naše závody dělají tím, čím jsou!

 

Pro novou sezónu jsme připravili několik novinek, a tak si je pojďme představit.

Půjčte si profesionální model a vyzkoušejte si závody

Snažíme se do našeho krásného koníčku přilákat nové zájemce, a tak jsme zajistili možnost půjčení plně profesionální techniky – podvozky XRAY do kategorie Hobby. Modely budou připraveny na závod se vším všudy a náš tým vás provede celým závodním dnem. Půjčovné je stanoveno na symbolických 600 korun v Praze, respektive 500 korun v Trutnově, včetně startovného.

HUDY setup koutek

Na každém závodě budete mít možnost nastavit si svůj model pomocí špičkových nastavovacích nástrojů Hudy. Vše bude nachystáno na jednom stole, kde si budete moci model připravit. Chystáme i základní setupy používané týmovými jezdci různých značek na našich závodech a další manuály. V případě zájmu budete moci využít i rad zkušených závodníků, kteří ochotně poradí.

"Hudy

Technický „work.shop“

Na každém závodě se budeme snažit přinést krátké školení zkušených závodníků na dané téma, abyste si se svým modelem rozuměli ještě více a mohli využít náš nový HUDY setup koutek naplno!

Pneumatiky pro Open a Stock

Podařilo se nám zajistit pneumatiky Sweep, které se osvědčily na mnoha závodech a byli vybranými pneumatikami na takových akcích jako MS, ReedyRace nebo na Asijském šampionátu AOC. Můžete se těšit na speciální sérii pneumatik s továrně vytištěným „REBELS RACE“ na disku. Budou se vám líbit! První sada na prvním závodě bude za 600 korun, běžná cena bude 650 korun.

Úpravy pravidel

Na základě vašich podnětů došlo k několika úpravám pravidel:

1) Kvalifikace se nebudou bodovat. Budou se sčítat dva lepší výsledky (nájezdy).
2) Čas jízdy v kategorii 1/12 se prodlužuje na 8 minut, jak je tomu zvykem na všech velkých závodech. Modely by měly lehce zpomalit.
3) Kategorie GT také zpomalí a zkrásní. S motory 10,5 závitů a Zero Boostem ve spojení s karoserií GT by to měla být pohodová jízda. Pro letošek můžete jet i s motorem 17,5 závitů + boost.

Rozhodčí

Snažíme se posílit náš pořadatelský tým, abychom lépe dohlíželi na čistotu jízdy a zajistili ještě více fair-play závody. Znáte vhodné kandidáty? 🙂

Včasné přihlášení na závod = losování o karoserii

Stejně jako loni a během léta budeme rádi, když se přihlásíte na naše závody včas – do úterní půlnoci před závodem. Ti, co to stihnou, budou zařazeni do slosování o karoserii.

Startovné

Vzhledem k výši nájmu v naší krásné hale v Praze bohužel musíme zvýšit startovné na 400 korun za první kategorii. Junioři do 12 let i nadále budou platit 300 korun. V Trutnově zůstává startovné nezměněno. Stále se ale můžete těšit na jednu jízdu navíc než je běžné, tedy čtyři kvalifikace!

Pernamentky – závoď levněji a bez ranní registrace

Máme úplnou novinku. Pořiďte si permanentku na celou sezónu v dané lokalitě a budete mít jeden závod zdarma! Platí jak pro první, tak další kategorie. Tedy například první kategorie vás bude na celou sezónu v Praze stát pouze dva tisíce korun. A navíc se nemusíte během ranního tréninku zdržovat registrací, prostě budete jen jezdit a užívat si! V případě neúčasti na 1-2 závodech se za každou neúčast vrací 200 korun v Praze, resp. 150 korun v Trutnově na konci sezóny. Máte-li zájem, pište na beneszd@seznam.cz, abyste již na prvním závodě nemuseli čekat frontu.

Tombola

Jako tradičně na závodech REBELS RACE bude po vyhlášení každého závodu následovat tombola o RC ceny.

Trutnov – to pravé RC doupě

I nadále budete mít jedinečnou příležitost užít si RC aut naplno. Za 300 korun můžete v Trutnově jezdit od pátečního večera až do noci a pak celou sobotu během závodu. Přespání v hale opět zajištěno!

Grafika

Již jste si možná všimli, máme nové logo jak našeho týmu, tak seriálu. Připravujeme další vylepšení, trička, nový web. To vše ale pěkně postupně.

Další podrobnosti najdete v propozicích.

Na první závod do Prahy se můžete již rovnou přihlásit! (Nezapoměňte – musíte být přihlášeni pod svým účtem na MyRCM.ch)

Těšíme se na vás opět při našich halových závodech na viděnou!

Váš Team Rebels

"10626512